פרופיל

Freezee-המשקה הכי מגניב במדינה!
ולמה? ככה! אי אפשר אפילו להשוות אותו לברד העממי השחוק שהורגלנו אליו. הדברים היחודיים לFreezee הם שהוא לא גושי,הוא בעל מרקם עשיר והוא לא מותיר אותך עם כוס מלאה קרח חסר טעם כבר לאחר כמה לגימות! Freezee מבוסס על טכניקת סירופ יחודית המגינה על מרקמו הטעים והיחודי עד לטיפה האחרונה. Freezee הינו משקה קסום וערב שמליוני אנשים כבר מכורים אליו.

יתרון נוסף שמעלה את Freezee על כולם, זה הטעמים המדהימים שלו, לישראל הגיעו בינתיים הטעמים הקלאסיים שכולם אוהבים- קולה, דובדבן ופטל. אך קיימים עוד טעמים רבים אחרים כמו “ערפל בהרים”. כמעט כל טעם שקיים כיום ניתן לייבא לישראל להנאתכם. (כמובן אם יש את אישרי הכשרות הנחוצים)
הדרך היחידה לדעת שFreezee זה הדבר הכי מדהים שיש זה לטעום אותו בעצמך, דחוף! ואחר כך, בינינו, לעולם לא תחזרו לאף משקה אחר.

משקאות בריסק בע”מ החברה שמייבאת את מכונות Freezee לישראל היא החברה היחידה בעלת רישיון לייבוא Freezee בישראל. החברה קמה ב2009 ושמה לה למטרה להפיץ את המשקה המקסים הזה בארץ. החברה נוסדה על ידי אב ובן, נקרא בריסק על שם חברתם האמריקאית במנהטאן, שנוסדה ב1985, החברה השקיעה מאמצים רבים בהצגת המשקה החדש בארץ באופן נגיש ויסודי. לא רק שקיימת תמיכה מלאה של יצרן מכונות הFreezee באמריקה, קיים גם סיוע נלהב של יצרני הסירופים המדהימים. בריסק בחר גם בבעלי המקצוע המומחים ביותר לטיפול בכל תקלה של המכונות או המקררים כולל תחזוקה שוטפת ברחבי הארץ. אחד הקשיים הגדולים יותר שהתמודד איתו בריסק בדרכו אל התהילה, היה אישורי הכשרות, על מנת שיוכלו כולם להנות מFreezee היה צריך בריסק לעמוד בתקנים המחמירים ביותר, אך גם בזאת עמד בהצלחה!

הרעיון למשקאות כגון Freezeeהחלה בשנות החמישים המאוחרות כאשר אדם בשם עומר נדליק, בעל גלידריה בקופיוויל, קנסאס הניח כמה בקבוקי סודה בפריזר. כשהוציא את הבקבוקים הוא גילה משקה תוסס וקפוא והוא החליט לשטף כמה מלקוחותיו בתגלית והם נדלקו על זה! וכך, מאז שנת 1996 החלה החברה לשכלל ולשפר את המכונות המשמשות כיום לייצור Freezeeועוד משקאות ממותגים כגון Slurpee וIcee. המכונות הקיימות כיום משוכללות בהרבה והם מסוגלות לווסת לכל אחד את הטעם, הטמפרטורה, רמת המתיקות, ואפילו רמת הCO2 האהוב עליו ביותר.

תודות להולי בייגל במודיעין על שהתנדבו לשמש כאתר ביתא למכונת ה Freezeeהראשונה שלנו בישראל! הם התמודדו באופן יוצא מן הכלל עם כל הבעיות הטכניות שנוצרו בתחילת דרכנו. עכשיו, כשיש עוד מכונות בדרך, אנו מלאים צפיה לשרת את קהל לקוחותנו במקומות מרכזיים ונגישים בארץ ובירושלים. תוכלו לקבל עדכונים מידיים בהירשמות לכתובת ??? נשמח לשמור על קשר!

צרו קשרcontact:

צרו אתנו קשר בטל’: 054-818-1462
שם:
כתובת אימייל:
טלפון:
הודעה: